top of page
Doğal kostiksiz ISIRGAN OTU sabunu  170-180 gr.

Doğal kostiksiz ISIRGAN OTU sabunu 170-180 gr.

ISIRGAN OTU sabunu  Doğal kostiksiz 150 gr.

TAMAMEN DOĞAL YÖNTEMLERLE KİMYASAL KULLANILMADAN ÜRETİLMİŞTİR.

- Isırgan otu sabununu en önemli özelliklerinden biri cildi tamamen yağdan ve kirlerden arındırmasıdır. Böylece cilt gözenekleri devamlı olarak açık kalır ve cilt rahat nefes alır.

- Isırgan otu sabunu bir başka özelliği ise ciltteki lekelerin hafiflemesine yarar sağlamasıdır. Özellikle kahverengi lekelerin görünümünü açan bu sabun cildin daha pürüzsüz görünmesine fayda sağlar.

- Isırgan otu sabunu ciltte akne ve sivilce oluşumlarını engellemektedir.

- Ciltteki ölü deriyi temizler ve cildin daha sağlıklı görünmesine yarar sağlar.

- erişkinlik döneminde olması gerekenden daha fazla sivilce problemi yaşanmasında kullanılması tavsiye edilen sabunlar içinde yer almaktadır. Içeriğindeki bileşenler sayesinde yeni sivilce oluşumlarının önüne geçmektedir.

- Kuru ciltlerde cilt rutubet dengesini düzenlemektedir. Cildi nemlendirerek yaşlanma belirtilerinin azalmasına fayda elde eden bir sabundur.

- Saç derisinde oluşan problemleri gideren bir sabundur. Özellikle saçta kepek oluşumlarını engeller ve bunun yanı sıra saç diplerindeki sivilceleri giderir.

- Isırgan otu sabunu saçlarda kullanıldığı takdirde saçların dökülmesini büyük ölçüde engeller ve seyrek saçların çoğalmasına fayda sağlar.

- Saçların daha hızlı uzamasına fayda sağlayan bir sabundur. Ek olarak saçlara hacim kazanmıştırrır ve saç kırıklarını onarır.

- Egzema ve sedef hastalığının tedavisini desteklemek amacıyla da kullanılan bir sabundur. Bu durumdan da anlaşılacağı gibi ısırgan otu sabunu kullanımı vücutta bir çok problemin giderilmesine fayda sağlamaktadır.

    60,00₺ Normal Fiyat
    52,50₺İndirimli Fiyat
    Ürün Sayfası: Stores Product Widget
    bottom of page